המומחיות שלנו

שירותי אחסון תכולת דירה

לצד שירותי הובלה, אנו מתמחים גם בשירותי אחסון. אנו מטפלים באחסון ציוד, רהיטים, פריטי בית, פריטי משרד ועוד. שירות האחסון מבוצע על פי הלקוח, תוך אחריות לשלמות הציוד והפריטים לאורך כל תקופת האחסון. אנו מתחייבים תמיד לשירותי אחסון יעילים, בטוחים וקפדניים במחירים נוחים. שירותי אחסון מותאמים אישית לכל לקוח.

לחברת הובלות אמון מאות לקוחות מרוצים שקיבלו שירותי הובלה יעילים, מקצועיים ואמינים של דירות, בתים ומשרדים. אנו מזמינים אתכם ליהנות משירות מעולה, מהסעות מקצועיות ובטוחות ומחירים הוגנים.

All
הובלת משרדים
שירותי מנוף
אריזה ואחסנה
פירוק והרכבה
prog-3

הובלת משרד

הובלת משרדים אזור המרכז הוא איזור עמוס בבנייני משרדים ומתחמים עסקיים. בשנים האחרונות הרבה מאד בתי עסק עוברים מבניינים ישנים לבניינים חדשים ומתחדשים במשרדים חדשים יותר. המבצע המורכב של הובלת משרדים הוא לא דבר שצריך להקל בו ראש. העברה של משרד תוך כדי שהוא פועל ועובד זו משימה לא קלה גם למי שמנהל עסק כבר הרבה מאד שנים.

nbu; vrnv

שירותי מנוף

מעטים הם הפעמים שאנו זקוקים לשירות של חברת הובלות, אם זה במעברי דירות, משרדים או ריהוט בודד שרכשתם. רצוי לקבל החלטה בטוחה כאשר אתם בוחרים חברת הובלות. כיום ניתן להזמין שירותי הובלות מנוף אשר יחסכו לכם זמן, ישמרו על התכולה שלכם ואולי אף יחסכו לכם כסף.

More
אריזה ואחסנה

אריזה ואחסנה

צריכם קרטונים? אין לכם זמן להתעסק בלארוז? צריכים לאחסן את הדברים עד שתבינו מה קורה איתכם? רז הובלות מעניקה עובר לקוחותיה שירות 360 מקיף ומלא בעבור אריזה אחסנה ועוד . שירות מקצועי ומבחיר משתלם.

images (1)

שירותי פירוק והרכבה

יש לכם ארון לפרק? מעוניינים להזיז אי במטבח? צריכים נגר מנוסה שמתמחה בפירוקים והרכבות? רז הובלות איתכם בכל שלב בהובלה ובכל שירותי נילווה. שירות עם אחריות. פירוק והרכבה על ידי נגר מקצועי בלבד.