גם שירותי הובלה וגם שרותי אחסנה

חלק מהלקוחות שלנו זקוקים לפנות דירה אך ברגע הפינוי אין להם לאן להוביל את הציוד. במקרה זה אנו נתקלים למשל בסיטואציה של עיכוב במסירת דירה חדשה. במקרים אלו אנו מציעים ללקוחותינו, לצד שירותי ההובלה, גם אופציה לאחסן את תכולת דירתם במחסנים ייעודיים לכך המתאפיינים ברמת אבטחה ונקיון גבוהה, וזאת באזורים שונים בארץ. באפשרותנו לאחסן את הציוד שלכם לכל תקופת זמן מבוקשת.

מה עליכם לדעת לפני שליחת הריהוט לאחסון

חברת הובלה תמורת תשלום נוסף תוכל לפרוק עבורכם את הקרטונים בבית החדש, וירכיבו עבורכם את הרהיטים והארונות. וזאת בנוסף לשירות האחסנה המקצועי באריזת החפצים בדירה כמו גם אחסון תכולת הדירה ברמה הגבוהה ביותר.

שרותי אחסנה לעסקים

אנו מציעים שירות מיוחד לבעלי חנויות ועסקים וזאת לצד שירותי אחסנה המיועדים עבור לקוחות פרטיים הניצבים מול מעבר דירה אך בטרם יעבירו את הציוד לביתם החדש זקוקים למקום זמני בו יאחסנו את תכולת דירתם.

כחלק מהשירות, ניתן לאחסן ציוד במחסן – כגון טובין הזקוקים לאחסון במקום בטוח לפני הפצתם לחנויות. כעת ניתן למצוא מחסנים ייעודיים לאחסון תוכן הדירה ו/או מוצרים מסחריים, ובניינים אלה יש עדיפות ע"פ אחסון במכולות שיכול לחשוף את הציוד לנזקי מזג אוויר (טמפ' קיצוניות, לחות, וכו') או מזיקים ומכרסמים שעלולים לחדור לתוך הציוד ולהסב לו נזק.