בשלב הראשון, לפני הובלת הפסנתר אנו אורזים את הפסנתר בחומר אריזה ורק לאחר מכן מורידים אותו בעדינות על ידי רצועות ארוכות הנמתחות מלמטה. את הפסנתר אנו קושרים על ידי רצועות חזקות לדפון של המשאית.

בגלל המשקל הגדול, הגודל והערך של הפסנתר, זו אמנות לכל דבר ועניין לשנע אותו למקומו החדש ללא נזק או שריטות. אנו בהובלות אמון מספקים שירותי הובלות לכל מיני סוגי פסנתרים כבר במשך שנים רבות, כולל פסנתרים גדולים ופסנתרי כנף.

הובלות פסנתר בתל אביב והמרכז מתבצעים על פי כל כללי הביטוח המחמירים ביותר, בעזרת אמצעי התחבורה העדכניים והמתאימים ביותר לסוג זה של הובלות, כך שלקוחותינו יוכלו ליהנות מהשירות האופטימלי.

העברת הובלות לפסנתר תל אביב יכולה להיעשות מחר, אך כמובן שעליכם לבדוק עם חברת ההובלות את הזמינות שלה לעבודה. לפני שאתם יוצאים לדרך ובוחרים חברת להובלת פסנתרים, מומלץ לכם לברר האם מדובר בחברת הובלה מקצועית ומומחית בתחום הפסנתרים או שמא מדובר בחברת הובלות עם ציוד הובלת פסנתרים חובבני, חבוט ועתיק.

העברת פסנתר בתל אביב ידועה כמורכבת ביותר בגלל המשקל העצום של הפסנתר, המבנה המורכב שלו והמערכת המכנית העדינה של כלי נגינה זה. בנוף, תל אביב הינה עיר צפופה וגועשת כך שברגע של היסח דעת תאונה עלולה לקרות והפסנתר עלול להינזק. כל הנתונים הללו ממחישים את המורכבות של הפסנתר ואת הצורך לשכור את שירותיהם של מובילים בעלי מומחיות מיוחדת ספציפית בתחום הובלת הפסנתרים.