הובלת מקררים בתל אביב במינימום מחיר ובשיא המקצועיות!

בואו נודה בזה, הובלת מקררים היא עסק מסובך. הרבה דברים עלולים להשתבש, לדוגמא – אם חלילה במדחס לא יהיה מספק שמן בעקבות ההובלה, הפעלת המקרר עלולה להסב לו נזק.

חלק מהמקררים כיום נחשבים יחסית קלים לפירוק (תהליך של כמה דקות לפרק את המקרר ולהכין אותו להובלה). אם יש לכם מקרר כזה שקל לפרק אותו, יתכן שחברת ההובלה תוכל לפרק ולהרכיב אותו עבורכם ללא תוספת תשלום (הקושי תלוי בין היתר במספר הדלתות שיש למקרר מכיוון שכל דלת מוסיפה עוד זמן עבודה) ובמקרה של מקרר גדול ומורכב הגיוני ומתבקש מצד חברת ההובלה לבקש תשלום נוסף בגין הפירוק וההרכבה של המקרר.

פריטים כבדים כמו מקררים מועמסים באמצעות כרית שמניחים על הגוף וכך ניתן לתמרן יותר בקלות במדרגות ובמעברים. זוהי פעולה אשר מובילים מיומנים בה שכן בכל דירה בימינו יש לפחות מקרר אחד אשר צריך לשנע אותו ביום ההובלה. למרבה המזל, המובילים יוכלו לסחוב את המקרר עבורכם. לא לומלץ לנסות להוביל מקרר לבד מכמה סיבות. המקרר עלול להינזק – קיימת סכנה לדליפת גז או פגיעה במערכת החשמלית. המקרר עלול להישרט בזמן המעבר, ואם לא די בכך כמובן שהגודל והמשקל של המכשיר בשילוב עם חוסר ידע וניסיון עלולים להוביל אתכם להיפצע בזמן ניסיון ההובלה.

האם יש חובה להפשיר את המקפיא טרם ההובלה?

מומלץ מאוד להפשיר את המקרר. אחרי ההובלה לא מחברים מיד את המקרר לחשמל. במידה ותפעילו את המקרר מיד לאחר ההובלה הוא עלול להיהרס באופן שיידרוש החלפת חלקים יקרים ואולי אפילו החלפה של המקרר כולו. לכן מקובל להפשיר את המקרר היטב, וזו גם הזדמנות מצוינת לנקות את המקרר ולהיפטר מגבישי קרח שלפעמים מצטברים במקפיא. לגבי פירוק המקרר – לפני ההובלה, כדאי לפרק את מגשי הקרח, מגשי הביצים, המדפים והמגירות. מומלץ לא רק להפשיר את המקרר אלא גם להוציא את כל החלקים המתפרקים מהמקרר (כל הפלסטיקה הפנימית), בכדי למנוע מהם טלטלות תוך כדי הנסיעה וההובלה שעלולות לגרום להם להישבר.