כאשר אנו מובילים דירה דרך חברת הובלות במרכז, חשוב מאוד לשמור על תכולת הדירה. יש אנשים שכדי לחסוך בעלויות – יזמינו חברות הובלה פחות מקצועיות ויותר זולות, אך בסופו של דבר הם משלמים עבור זה ביוקר. ישנן חברות הובלות בתל אביב שאינן מחזיקות ברישיון ויש אנשים שבבעלותן משאית למטרות אחרות ומשתמשות בה לצורך הובלה בכדי לייצר הכנסה נוספת. אנו ממליצים למצוא חברת הובלות בתל אביב בעלת ותק, ניסיון והמלצות המתמחה בכל סוגי ההובלות ומעסיקה צוות מיומן.

הובלות במרכז

העברת דירה במרכז

מומלץ לתאם לפחות שבוע מראש, לפני מועד ההובלה – אפילו שבועיים לפני ההעברה המתוכננת. ככה, הסבירות שהיום והשעה המתאימות לך עדיין פנויות ולא תצטרך להיות לשבור את הראש כדי למצוא זמן שמתאים לך. חשוב מאוד לתאם ציפיות עם חברת ההובלה שאתה רוצה לשכור את שירותיה. לכן, אם יש צורך בפירוק והרכבה של פריטי ריהוט גדולים, כמו ארונות, יש לציין אותו למוביל. על מנת להבין את הנושא לעומק, עלות הובלת מנוף לקומה ה -16 מגיעה לכמה אלפי שקלים לשעת עבודה.

שירותי הובלות קטנות במרכז או בתל אביב מתאימים כשאתה עובר לדירה בתוך העיר אבל רוב הדברים שייכים לדירה הקודמת או שהצלחת למכור אותם ועכשיו כל מה שצריך לעבור איתך זה רק ספה ומכונת כביסה למשל.

בוא לקבל את הצעת המחיר הזולה ביותר בלי לבזבז זמן. צור קשר ותוכל לקבל מחיר על שירותי הובלה להובלה גדולה או קטנה, הובלת רהיטים, הובלה פרטנית של חפצים, הובלת מנוף, הובלת פסנתר, שירותי אריזה ועוד.